Kauba kättetoimetamine

Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: tellitud tooted toimetatakse Teile koju kuni 2 nädala jooksul pärast tellimuse fikseerimist Harakka OÜ poolt. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Harakka OÜ jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.   

Harakka OÜ ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest

Väikseim täidetav tellimus on 10,00 € + saatekulu. Kui tellitava kauba summa on väiksem kui 10.00 €, jätab Harakka OÜ omale õiguse tellimust mitte täita. Kataloogi hinnad on eurodes. Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Vali kõige mugavam kättetoimetamisviis!

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine. 
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega.

Täpsem info: https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad). Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Omniva pakiautomaati maksab 2.49 €.

Kättetoimetamine Itella SmartPOSTI kaudu

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm. Juhul kui paki mõõtmed on suuremad, siis saadetakse see Eesti Posti kulleriga koju. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks või telefoni 611 5511). Tellitud tooted toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati kuni 2 nädala jooksul pärast tellimuse fikseerimist Harakka OÜ poolt. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile ja vajadusel paki eest kaardimaksega tasudes, saate paki automaadist kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena väljastada, saadab Harakka OÜ kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu. Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Itella SmartPOSTi pakiautomaati maksab 2.49 €. NB! Kui tellisite paki SmartPosti aga see sinna mõõtmetelt ei mahu, saadame paki koju Eesti Posti kulleriga ja vastavalt kulleri saatekulule.

Koju kättetoimetamine Omniva kulleri kaudu

Selleks et kuller saaks Teiega paki saabudes ühendust võtta, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Kullersaadetise pakid toimetatakse kliendile esimese ukseni st välisukseni või maja väravani. Paki saabudes helistatakse ja kooskõlastatakse kättetoimetamise aeg ning lunasaadetise puhul teavitatakse ka paki maksumus. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab Harakka OÜ tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Saatekulu: koju kättetoimetamine Omiva kulleriga maksab 5.99 € (kui ei ole märgitud teisiti raskekaalulise toote juures).

Kättetoimetamine Eesti Posti postkontori kaudu

Kui pakk jõuab postiasutusse, saadetakse Posti poolt Teile saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest välja osta. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab Harakka OÜ tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Saatekulu: Eesti Posti postkontorisse maksab 5.99 € (kui ei ole märgitud teisiti raskekaalulise toote juures).

NB! Eraldi saadetis

Osasid tooteid käsitletakse vajadusel ühe tellimuse raames eraldi saadetisena, kus mõlemale saadetisele kehtib eraldi saatekulu. Kui toodet käsitletakse eraldi saadetisena on selle kättetoimetamine ainult kulleriga (saatekulu märgitud toote juures).

“Tulen ise järele” transpordiviisi korral

1) Võimalik on tulla pakile ise järele Harakka OÜ lattu , Laasi, Muuga küla, Vinni vald, Lääne-Virumaa 46502. Avatud iga päev 10 – 18.00. 

Kui olete valinud ise järele tulemise transpordiviisi, siis saadame paki valmisolekust teate e-mailile ja smsi ning helistame.

Kauba eest saab tasuda ainult ülekandega või E-poes maksekeskus AS kaudu.

Harakka OÜ kauba väljastus koht – Laasi, muuga küla, vinni vald, lääne-virumaa